ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΠΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAY OFF 2013-14

1η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

1-3-14
15.30μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας -  Δόξα Γαρδικίου
Παραποτάμου  0-5
1-3-14
15.30μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Αστέρας Παραποτάμου
Ν. Σελεύκειας  1-1
1-3-14
15.30μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Θύαμις Καστρίου
Παραμυθιάς
 3-0

2η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

8-3-14
16.00μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου - Πας Λαδοχωρίου Γαρδικίου 4-1
8-3-14
16.00μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Σούλι Παραμυθιάς Παραποτάμου 0-1
9-3-14
16.00μ.μ.
Θύαμις Καστρίου - Α.Ε Λαμπανίτσας Φιλιατών 1-2

3η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

12-3-14
16.00μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου -  Θύαμις Καστρίου  Γαρδικίου 5-0
12-3-14
16.00μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Α.Ε Λαμπανίτσας Παραποτάμου 2-0
12-3-14
16.00μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Σούλι Παραμυθιάς  Ν. Σελεύκειας 1-4

4η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

15-3-14
16.00μ.μ.
Θύαμις Καστρίου -  Αστέρας Παραποτάμου Φιλιατών 2-3
15-3-14
16.00μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Πας Λαδοχωρίου Παραποτάμου 0-1
15-3-14
16.00μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Δόξα Γαρδικίου Παραμυθιάς 2-0

5η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

22-3-14
16.15μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Δόξα Γαρδικίου Παραποτάμου  2-3
22-3-14
16.15μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Θύαμις Καστρίου Ν. Σελεύκειας  2-3
22-3-14
16.15μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Α.Ε Λαμπανίτσας Παραμυθιάς  5-1

6η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

29-3-14
16.15μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου - Α.Ε Λαμπανίτσας  Γαρδικίου  6-0
29-3-14
16.15μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Πας Λαδοχωρίου Παραποτάμου  3-1
29-3-14
16.15μ.μ.
Θύαμις Καστρίου - Σούλι Παραμυθιάς Φιλιατών  0-4

7η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

5-4-14
17.15μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου -  Δόξα Γαρδικίου Ν. Σελεύκειας 0-2
5-4-14
17.15μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Θύαμις Καστρίου  Παραποτάμου 1-4
5-4-14
17.15μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Αστέρας Παραποτάμου  Παραμυθιάς 5-2

8η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

12-4-14
17.30μ.μ.
Θύαμις Καστρίου - Δόξα Γαρδικίου Φιλιατών 0-3
12-4-14
17.30μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Αστέρας Παραποτάμου Παραποτάμου 2-2
12-4-14
17.30μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Πας Λαδοχωρίου  Παραμυθιάς 2-0

9η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

16-4-14
17.30μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Θύαμις Καστρίου Παραποτάμου 1-3
16-4-14
17.30μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Α.Ε Λαμπανίτσας  Ν. Σελεύκειας 3-4
16-4-14
17.30μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου  - Σούλι Παραμυθιάς Γαρδικίου 2-1

10η αγωνιστική

 

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

26-4-14
17.30μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου -  Αστέρας Παραποτάμου Γαρδικίου 6-0
27-4-14*
17.30μ.μ.
Θύαμις Καστρίου -  Πας Λαδοχωρίου  Φιλιατών 3-0
26-4-14
17.30μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Σούλι Παραμυθιάς  Παραποτάμου 2-2


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAY OUT 2013-14

1η αγωνιστική (Σπάρτακος Γραικοχωρίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

8-3-14
16.00μ.μ.
Άρης Φιλιατών - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας
Φιλιατών 2-0
8-3-14
16.00μ.μ.
ΑΕΝ. Σελεύκειας - ΑΟ Πλαταριάς
Ν. Σελεύκειας
5-1

2η αγωνιστική (ΑΟ Πλαταριάς ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

15-3-14
16.00μ.μ.
Φορτούνα Αγίας Μαρίνας -  ΑΕΝ. Σελεύκειας Μαργαριτίου 0-4
15-3-14
16.00μ.μ.
Σπάρτακος Γραικοχωρίου - Άρης Φιλιατών  Ν. Σελεύκειας 3-5

3η αγωνιστική (ΑΕΝ Σελεύκειας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

22-3-14
 16.15μ.μ. Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - Σπάρτακος Γραικοχωρίου  Μαργαριτίου  1-2
22-3-14
 16.15μ.μ. ΑΟ Πλαταριάς - Άρης Φιλιατών Πλαταριάς  1-0

4η αγωνιστική (Φορτούνα Αγίας Μαρίνας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

29-3-14
 16.15μ.μ. Σπάρτακος Γραικοχωρίου - ΑΟ Πλαταριάς  Ν. Σελεύκειας  0-1
30-3-14
 16.15μ.μ. Άρης Φιλιατών - ΑΕΝ. Σελεύκειας Φιλιατών 2-4

5η αγωνιστική (Άρης Φιλιατών ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

5-4-14
 17.15μ.μ. ΑΟ Πλαταριάς - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας Πλαταριάς 4-0
6-4-14
 17.15μ.μ. ΑΕΝ. Σελεύκειας - Σπάρτακος Γραικοχωρίου  Ν. Σελεύκειας 3-0

6η αγωνιστική (Σπάρτακος Γραικοχωρίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

12-4-14
 17.15μ.μ. Φορτούνα Αγίας Μαρίνας  -  Άρης Φιλιατών  Μαργαριτίου 0-3
12-4-14
 17.15μ.μ. ΑΟ Πλαταριάς - ΑΕΝ. Σελεύκειας Πλαταριάς 3-2

7η αγωνιστική (ΑΟ Πλαταριάς ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

23-4-14
 17.15μ.μ. ΑΕΝ. Σελεύκειας  - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας    Ν. Σελεύκειας 7-0
23-4-14
 17.15μ.μ. Άρης Φιλιατών -  Σπάρτακος Γραικοχωρίου  Φιλιατών 1-2

8η αγωνιστική (ΑΕΝ Σελεύκειας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

26-4-14
 17.30μ.μ. Σπάρτακος Γραικοχωρίου  - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας  Ν. Σελεύκειας 3-1
26-4-14
 17.30μ.μ. Άρης Φιλιατών -  ΑΟ Πλαταριάς Πλαταριάς 5-2

9η αγωνιστική (Φορτούνα Αγίας Μαρίνας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

3-5-14  17.30μ.μ. ΑΟ Πλαταριάς  - Σπάρτακος Γραικοχωρίου Πλαταριάς 2-0
3-5-14
 17.30μ.μ. ΑΕΝ. Σελεύκειας - Άρης Φιλιατών  Ν. Σελεύκειας 2-2

10η αγωνιστική (Άρης Φιλιατών ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

10-5-14  17.30μ.μ. Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - ΑΟ Πλαταριάς   Μαργαριτίου 1-3
10-5-14  17.30μ.μ. Σπάρτακος Γραικοχωρίου - ΑΕΝ. Σελεύκειας  Ν. Σελεύκειας 1-7
 

 

AΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ - ΜΠΑΡΑΖ

1η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

23-2-14 15.45 Άρης Πέρδικας -Άρης Μαργαριτίου Πέρδικας  2-2
 23-2-14 15.45 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας -  ΑΣ Συβότων Παραμυθιάς  2-1
 23-2-14 15.45 Πας Ηγουμενίτσας - Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Μαργαριτίου  1-0

2η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

9-3-14  16.00 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας -  Άρης Πέρδικας Ν. Σελεύκειας 1-5
 9-3-14 16.00 ΑΣ Συβότων - Πας Ηγουμενίτσας Πέρδικας 0-0
 9-3-14 16.00 Άρης Μαργαριτίου - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας   Μαργαριτίου 3-1

3η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

16-3-14  16.00 ΑΣ Συβότων  - Άρης Μαργαριτίου Πέρδικας 0-3α.α.
 16-3-14  16.00 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Ν. Σελεύκειας   2-5
 16-3-14  16.00 Πας Ηγουμενίτσας  - Άρης Πέρδικας Μαργαριτίου 1-2

4η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 23-3-14 16.15 Άρης Μαργαριτίου - Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Μαργαριτίου 3-2
 23-3-14  16.15 Άρης Πέρδικας - ΑΣ Συβότων  Πέρδικας 2-2
 23-3-14  16.15 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας - Πας Ηγουμενίτσας   Παραμυθιάς 2-3

5η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

30-3-14  17.15 Πας Ηγουμενίτσας  - Άρης Μαργαριτίου Μαργαριτίου 1-3
30-3-14   17.15 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας -  Άρης Πέρδικας  Παραμυθιάς 0-1
30-3-14   17.15 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας -  ΑΣ Συβότων Ν. Σελεύκειας 3-0 α.α.

6η αγωνιστική - Β΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 6-4-14  17.15 Άρης Μαργαριτίου - Άρης Πέρδικας Μαργαριτίου 0-1
 6-4-14 17.15  ΑΣ Συβότων - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Πέρδικας 2-4
 6-4-14 17.15 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας - Πας Ηγουμενίτσας  Ν. Σελεύκειας 0-3

7η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 13-4-14 17.30 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας -  Άρης Μαργαριτίου Παραμυθιάς 1-2
 13-4-14 17.30 Πας Ηγουμενίτσας - ΑΣ Συβότων Μαργαριτίου  3-0αα
 13-4-14 17.30 Άρης Πέρδικας  - Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Πέρδικας 2-0

8η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 27-4-14  17.30 Άρης Μαργαριτίου - ΑΣ Συβότων Μαργαριτίου  3-0 α.α.
 27-4-14 17.30 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας- Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Παραμυθιάς  3-1
30 -4-14 17.30 Άρης Πέρδικας  - Πας Ηγουμενίτσας  Πέρδικας 4-0

9η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

4-5-14  17.30 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας - Άρης Μαργαριτίου  Ν. Σελεύκειας 0-3
 4-5-14  17.30 Πας Ηγουμενίτσας - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Μαργαριτίου   3-1
 4-5-14  17.30 ΑΣ Συβότων -  Άρης Πέρδικας  Πέρδικας 0-3αα

10η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

10-5-14  17.30 Άρης Πέρδικας  -  Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Πέρδικας  3-0
11-5-14  17.30 Άρης Μαργαριτίου -  Πας Ηγουμενίτσας Μαργαριτίου  
 11-5-14  17.30 ΑΣ Συβότων -Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Πέρδικας  0-3

 

A ΓΥΡΟΣ - 2014/15

1η αγωνιστική (Άστέρας Παραποτάμου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

27/9/14
16.30
Άρης Μαργαριτίου - ΑΟ Πλαταριάς
Μαργαριτίου 2-1
27/9/14
16.30
Δόξα Γαρδικίου - Πας Λαδοχωρίου
Γαρδικίου 6-0
27/9/14
16.30
Σούλι Παραμυθιάς - Α.Ε Λαμπανίτσας
Παραμυθιάς
4-0
27/9/14
16.30
Άρης Φιλιατών - Άρης Πέρδικας
Φιλιατών
4-1
28/9/14
16.30
ΑΕΝ. Σελεύκειας - Θύαμις Καστρίου
Ν. Σελεύκειας 1-3

2η αγωνιστική (ΑΕΝ. Σελεύκειας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

11/10/14
16.30
Αστέρας Παραποτάμου - Άρης Μαργαριτίου Παραποτάμου 5-0
11/10/14
16.30
ΑΟ Πλαταριάς -  Δόξα Γαρδικίου Πλαταριάς 0-3
11/10/14
16.30
Πας Λαδοχωρίου -  Σούλι Παραμυθιάς Μαζαρακιάς 1-6
11/10/14
16.30
Άρης Πέρδικας - Α.Ε Λαμπανίτσας Πέρδικας 1-1
12/10/14
16.30
Θύαμις Καστρίου - Άρης Φιλιατών Ν. Σελεύκειας 3-1

3η αγωνιστική (Άρης Φιλιατών ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

18/10/14
16.30
Άρης Μαργαριτίου - Δόξα Γαρδικίου Μαργαριτίου 0-4
18/10/14
16.30
Σούλι Παραμυθιάς - ΑΟ Πλαταριάς Παραμυθιάς  0-3
18/10/14
16.30
Άρης Πέρδικας -  Πας Λαδοχωρίου Πέρδικας  1-4
18/10/14
16.30
Α.Ε Λαμπανίτσας - Θύαμις Καστρίου Παραποτάμου  0-3
19/10/14
16.30
ΑΕΝ. Σελεύκειας - Αστέρας Παραποτάμου  Ν. Σελεύκειας  1-4

4η αγωνιστική (Α.Ε Λαμπανίτσας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

      ΑΕΝ. Σελεύκειας -  Άρης Μαργαριτίου    
    Δόξα Γαρδικίου - Σούλι Παραμυθιάς    2-1
    Αστέρας Παραποτάμου - Άρης Φιλιατών    4-2
    ΑΟ Πλαταριάς - Άρης Πέρδικας   1-1
    Θύαμις Καστρίου -  Πας Λαδοχωρίου    

5η αγωνιστική  (Πας Λαδοχωρίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

    Άρης Μαργαριτίου - Σούλι Παραμυθιάς    
      Άρης Φιλιατών - ΑΕΝ. Σελεύκειας    
    Άρης Πέρδικας -  Δόξα Γαρδικίου    
      Α.Ε Λαμπανίτσας - Αστέρας Παραποτάμου     
    Θύαμις Καστρίου - ΑΟ Πλαταριάς    

6η αγωνιστική (ΑΟ Πλαταριάς ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

      Άρης Φιλιατών  -  Άρης Μαργαριτίου    
      Σούλι Παραμυθιάς - Άρης Πέρδικας    
    ΑΕΝ. Σελεύκειας -  Α.Ε Λαμπανίτσας    
    Δόξα Γαρδικίου -  Θύαμις Καστρίου    
    Αστέρας Παραποτάμου - Πας Λαδοχωρίου    

7η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

         
         
         
         
         

8η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

         
         
         
         
         

9η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

         
         
         
         
         

10η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

         
         
         
         
         

11η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

         
         
         
         
         

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

17-12-14
Σκορ
9η Αγ.

Θεσπρωτός
0-1
 
Πύρασος
 


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

Bαθμολογία 2014-15
11η αγωνιστική
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
Καραϊσκάκης. 11 24
2.
Αχιλλέας Νεοκ 11 24
3.
Τρίκαλα 11 23
4.
Αναγέννηση 11 22
5.
Οπούντιος 11 21
6.
Θεσπρωτός 11 21
7.
Ρήγας Φεραίος 11 19
8.
Οικονόμος 11 16
9.
Κοζάνη 11 16
10.
Εθνικός Φιλ. 11 16
11.
Πύρασος 11 13
12.
Δωτιεύς Αγιάς 11 12
13.
Πυρσός 11 4
14.
Mακροχώρι 11 3
15.
Βατανιακός 11 3
16.
Λευκάδια 11 0

ΠΛΗΡΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Scorers Γ' Εθνικης

10η Αγωνιστική 2014-15

1. Κρεββατάς 8
2. Καντού
6
-. Tσατσαλίδης 6
4. Σιάννης 5

-. Κοσμίδης

5
-. Μακράκης 5
-. Μπενίσκος 5
-. Νικολόπουλος 5
-. Σαχινίδης 5
*. Δ.Παππάς 3
*. (Σκούφαλης) 3
*. Μώκος 1
*. Ντόκος 1

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Σ/Κ 15.00 Σκορ 11η Aγ.
Γαρδίκι
2-2

Λαμπανίτσα

Σούλι
2-2

Άρης Φιλ.

Παραπόταμος
1-1
Καστρί

ΑΕΝΣ 

4-0
Πέρδικα

Πλαταριά
0-4
Λαδοχώρι
Ρεπό:

Μαργαρίτι

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
11η Αγωνιστική
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
Θύαμις 10 26
2.
Παραπόταμος 10 25
3.
Σούλι 10 23
4.
Άρης Φιλ. 10 22
5.
Γαρδίκι 10 19
6.
ΑΕΝΣ 10 15
7.
Λαδοχώρι(-2β.) 10 10
8.
Λαμπανίτσα 10 8
9.
Άρης Μαργ. 10 4
10.
Άρης Πέρδικας 10 3
11.
Πλαταριά 10 1

ΠΛΗΡΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

top Scorers Α1

11η Αγωνιστική 2014-2015

1. Παύλου 9
-. Γιαννακός 9
3. Λάμπρου
8
-. Ρίζος 8
5. Γκέκας 7
-. Kάσο 7
-. Ζήσης 7
   

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


Ώρα:15.00 Σκορ
9η Αγ.

Μαζαρακιά
1-4
Σπάρτακος

Σύβοτα
1-0
Ατρόμητος

Ποσειδώνας
8-4

Φορτούνα

Πας Ηγ/τσας
ANAB.
Προδρόμι
Ρεπό: 
 
Θύελλα
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ / ΣΚΟΡ
ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2014-15

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
9η Αγωνιστική
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
Φορτούνα 7  17
2.
Θύελλα 8  13
3.
Ποσειδώνας 7  12
4.
Πας Ηγουμ 7 11
5.
Μαζαρακιά 7 10
6.
Σπάρτακος 7 10
7. Σύβοτα (-6β.) 8 10
8. Ατρόμητος Σαγ. 8  0
9. Προδρόμι (-6β.) 7  -1

ΠΛΗΡΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

FACEBOOK

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ

Έως 200€ μπόνους εγγραφής!!!
NOKIBET
100% μπόνους, έως 100€
STOIXIMAN
100% μπόνους, έως 50€
PLAYBET
100% μπόνους, έως 100€
MYBET
Έως 100€ μπόνους!
GOALBET
100% μπόνους, έως 50€
BET8
Με το πληρέστερο Πρόγραμμα Επιβράβευσης!
NETBET
100% μπόνους, έως 50€

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ