ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΠΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAY OFF 2013-14

1η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

1-3-14
15.30μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας -  Δόξα Γαρδικίου
Παραποτάμου  0-5
1-3-14
15.30μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Αστέρας Παραποτάμου
Ν. Σελεύκειας  1-1
1-3-14
15.30μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Θύαμις Καστρίου
Παραμυθιάς
 3-0

2η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

8-3-14
16.00μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου - Πας Λαδοχωρίου Γαρδικίου 4-1
8-3-14
16.00μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Σούλι Παραμυθιάς Παραποτάμου 0-1
9-3-14
16.00μ.μ.
Θύαμις Καστρίου - Α.Ε Λαμπανίτσας Φιλιατών 1-2

3η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

12-3-14
16.00μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου -  Θύαμις Καστρίου  Γαρδικίου 5-0
12-3-14
16.00μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Α.Ε Λαμπανίτσας Παραποτάμου 2-0
12-3-14
16.00μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Σούλι Παραμυθιάς  Ν. Σελεύκειας 1-4

4η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

15-3-14
16.00μ.μ.
Θύαμις Καστρίου -  Αστέρας Παραποτάμου Φιλιατών 2-3
15-3-14
16.00μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Πας Λαδοχωρίου Παραποτάμου 0-1
15-3-14
16.00μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Δόξα Γαρδικίου Παραμυθιάς 2-0

5η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

22-3-14
16.15μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Δόξα Γαρδικίου Παραποτάμου  2-3
22-3-14
16.15μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Θύαμις Καστρίου Ν. Σελεύκειας  2-3
22-3-14
16.15μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Α.Ε Λαμπανίτσας Παραμυθιάς  5-1

6η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

29-3-14
16.15μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου - Α.Ε Λαμπανίτσας  Γαρδικίου  6-0
29-3-14
16.15μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Πας Λαδοχωρίου Παραποτάμου  3-1
29-3-14
16.15μ.μ.
Θύαμις Καστρίου - Σούλι Παραμυθιάς Φιλιατών  0-4

7η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

5-4-14
17.15μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου -  Δόξα Γαρδικίου Ν. Σελεύκειας 0-2
5-4-14
17.15μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Θύαμις Καστρίου  Παραποτάμου 1-4
5-4-14
17.15μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Αστέρας Παραποτάμου  Παραμυθιάς 5-2

8η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

12-4-14
17.30μ.μ.
Θύαμις Καστρίου - Δόξα Γαρδικίου Φιλιατών 0-3
12-4-14
17.30μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Αστέρας Παραποτάμου Παραποτάμου 2-2
12-4-14
17.30μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Πας Λαδοχωρίου  Παραμυθιάς 2-0

9η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

16-4-14
17.30μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Θύαμις Καστρίου Παραποτάμου 1-3
16-4-14
17.30μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Α.Ε Λαμπανίτσας  Ν. Σελεύκειας 3-4
16-4-14
17.30μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου  - Σούλι Παραμυθιάς Γαρδικίου 2-1

10η αγωνιστική

 

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

26-4-14
17.30μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου -  Αστέρας Παραποτάμου Γαρδικίου 6-0
27-4-14*
17.30μ.μ.
Θύαμις Καστρίου -  Πας Λαδοχωρίου  Φιλιατών 3-0
26-4-14
17.30μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Σούλι Παραμυθιάς  Παραποτάμου 2-2


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAY OUT 2013-14

1η αγωνιστική (Σπάρτακος Γραικοχωρίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

8-3-14
16.00μ.μ.
Άρης Φιλιατών - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας
Φιλιατών 2-0
8-3-14
16.00μ.μ.
ΑΕΝ. Σελεύκειας - ΑΟ Πλαταριάς
Ν. Σελεύκειας
5-1

2η αγωνιστική (ΑΟ Πλαταριάς ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

15-3-14
16.00μ.μ.
Φορτούνα Αγίας Μαρίνας -  ΑΕΝ. Σελεύκειας Μαργαριτίου 0-4
15-3-14
16.00μ.μ.
Σπάρτακος Γραικοχωρίου - Άρης Φιλιατών  Ν. Σελεύκειας 3-5

3η αγωνιστική (ΑΕΝ Σελεύκειας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

22-3-14
 16.15μ.μ. Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - Σπάρτακος Γραικοχωρίου  Μαργαριτίου  1-2
22-3-14
 16.15μ.μ. ΑΟ Πλαταριάς - Άρης Φιλιατών Πλαταριάς  1-0

4η αγωνιστική (Φορτούνα Αγίας Μαρίνας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

29-3-14
 16.15μ.μ. Σπάρτακος Γραικοχωρίου - ΑΟ Πλαταριάς  Ν. Σελεύκειας  0-1
30-3-14
 16.15μ.μ. Άρης Φιλιατών - ΑΕΝ. Σελεύκειας Φιλιατών 2-4

5η αγωνιστική (Άρης Φιλιατών ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

5-4-14
 17.15μ.μ. ΑΟ Πλαταριάς - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας Πλαταριάς 4-0
6-4-14
 17.15μ.μ. ΑΕΝ. Σελεύκειας - Σπάρτακος Γραικοχωρίου  Ν. Σελεύκειας 3-0

6η αγωνιστική (Σπάρτακος Γραικοχωρίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

12-4-14
 17.15μ.μ. Φορτούνα Αγίας Μαρίνας  -  Άρης Φιλιατών  Μαργαριτίου 0-3
12-4-14
 17.15μ.μ. ΑΟ Πλαταριάς - ΑΕΝ. Σελεύκειας Πλαταριάς 3-2

7η αγωνιστική (ΑΟ Πλαταριάς ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

23-4-14
 17.15μ.μ. ΑΕΝ. Σελεύκειας  - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας    Ν. Σελεύκειας 7-0
23-4-14
 17.15μ.μ. Άρης Φιλιατών -  Σπάρτακος Γραικοχωρίου  Φιλιατών 1-2

8η αγωνιστική (ΑΕΝ Σελεύκειας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

26-4-14
 17.30μ.μ. Σπάρτακος Γραικοχωρίου  - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας  Ν. Σελεύκειας 3-1
26-4-14
 17.30μ.μ. Άρης Φιλιατών -  ΑΟ Πλαταριάς Πλαταριάς 5-2

9η αγωνιστική (Φορτούνα Αγίας Μαρίνας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

3-5-14  17.30μ.μ. ΑΟ Πλαταριάς  - Σπάρτακος Γραικοχωρίου Πλαταριάς 2-0
3-5-14
 17.30μ.μ. ΑΕΝ. Σελεύκειας - Άρης Φιλιατών  Ν. Σελεύκειας 2-2

10η αγωνιστική (Άρης Φιλιατών ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

10-5-14  17.30μ.μ. Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - ΑΟ Πλαταριάς   Μαργαριτίου 1-3
10-5-14  17.30μ.μ. Σπάρτακος Γραικοχωρίου - ΑΕΝ. Σελεύκειας  Ν. Σελεύκειας 1-7
 

 

AΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ - ΜΠΑΡΑΖ

1η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

23-2-14 15.45 Άρης Πέρδικας -Άρης Μαργαριτίου Πέρδικας  2-2
 23-2-14 15.45 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας -  ΑΣ Συβότων Παραμυθιάς  2-1
 23-2-14 15.45 Πας Ηγουμενίτσας - Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Μαργαριτίου  1-0

2η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

9-3-14  16.00 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας -  Άρης Πέρδικας Ν. Σελεύκειας 1-5
 9-3-14 16.00 ΑΣ Συβότων - Πας Ηγουμενίτσας Πέρδικας 0-0
 9-3-14 16.00 Άρης Μαργαριτίου - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας   Μαργαριτίου 3-1

3η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

16-3-14  16.00 ΑΣ Συβότων  - Άρης Μαργαριτίου Πέρδικας 0-3α.α.
 16-3-14  16.00 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Ν. Σελεύκειας   2-5
 16-3-14  16.00 Πας Ηγουμενίτσας  - Άρης Πέρδικας Μαργαριτίου 1-2

4η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 23-3-14 16.15 Άρης Μαργαριτίου - Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Μαργαριτίου 3-2
 23-3-14  16.15 Άρης Πέρδικας - ΑΣ Συβότων  Πέρδικας 2-2
 23-3-14  16.15 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας - Πας Ηγουμενίτσας   Παραμυθιάς 2-3

5η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

30-3-14  17.15 Πας Ηγουμενίτσας  - Άρης Μαργαριτίου Μαργαριτίου 1-3
30-3-14   17.15 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας -  Άρης Πέρδικας  Παραμυθιάς 0-1
30-3-14   17.15 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας -  ΑΣ Συβότων Ν. Σελεύκειας 3-0 α.α.

6η αγωνιστική - Β΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 6-4-14  17.15 Άρης Μαργαριτίου - Άρης Πέρδικας Μαργαριτίου 0-1
 6-4-14 17.15  ΑΣ Συβότων - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Πέρδικας 2-4
 6-4-14 17.15 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας - Πας Ηγουμενίτσας  Ν. Σελεύκειας 0-3

7η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 13-4-14 17.30 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας -  Άρης Μαργαριτίου Παραμυθιάς 1-2
 13-4-14 17.30 Πας Ηγουμενίτσας - ΑΣ Συβότων Μαργαριτίου  3-0αα
 13-4-14 17.30 Άρης Πέρδικας  - Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Πέρδικας 2-0

8η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 27-4-14  17.30 Άρης Μαργαριτίου - ΑΣ Συβότων Μαργαριτίου  3-0 α.α.
 27-4-14 17.30 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας- Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Παραμυθιάς  3-1
30 -4-14 17.30 Άρης Πέρδικας  - Πας Ηγουμενίτσας  Πέρδικας 4-0

9η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

4-5-14  17.30 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας - Άρης Μαργαριτίου  Ν. Σελεύκειας 0-3
 4-5-14  17.30 Πας Ηγουμενίτσας - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Μαργαριτίου   3-1
 4-5-14  17.30 ΑΣ Συβότων -  Άρης Πέρδικας  Πέρδικας 0-3αα

10η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

10-5-14  17.30 Άρης Πέρδικας  -  Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Πέρδικας  3-0
11-5-14  17.30 Άρης Μαργαριτίου -  Πας Ηγουμενίτσας Μαργαριτίου  
 11-5-14  17.30 ΑΣ Συβότων -Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Πέρδικας  0-3

 

B ΓΥΡΟΣ

12η αγωνιστική (Άρης Φιλιατών ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

14-12-13
15.00μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Σούλι Παραμυθιάς
Ν. Σελεύκειας 3-1
14-12-13
15.00μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Δόξα Γαρδικίου
Παραποτάμου 1-1
14-12-13
15.00μ.μ.
ΑΟ Πλαταριάς - ΑΕΝ. Σελεύκειας
Πλαταριάς
2-2
14-12-13
15.00μ.μ.
Φορτούνα Αγίας Μαρίνας- Α.Ε Λαμπανίτσας
Μαργαριτίου
1-5
15-12-13
15.00μ.μ.
Θύαμις Καστρίου - Σπάρτακος Γραικοχωρίου
Φιλιατών 4-0

13η αγωνιστική (ΑΕΝ. Σελεύκειας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

21-12-13
15.00μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου - Άρης Φιλιατών Γαρδικίου 4-3
21-12-13
15.00μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Αστέρας Παραποτάμου Παραμυθιάς 1-1
21-12-13
15.00μ.μ.
Σπάρτακος Γραικοχωρίου - Πας Λαδοχωρίου Ν. Σελεύκειας  0-3
21-12-13
15.00μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - ΑΟ Πλαταριάς Παραποτάμου 1-0
22-12-13
15.00μ.μ.
Θύαμις Καστρίου - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας Φιλιατών 9-1

14η αγωνιστική (Α.Ε.Λαμπανίτσας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

28-12-13
15.00μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Δόξα Γαρδικίου  Παραμυθιάς  4-1
28-12-13
15.00μ.μ.
Άρης Φιλιατών - ΑΕΝ. Σελεύκειας Φιλιατών  3-2
28-12-13
15.00μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας  Ν. Σελεύκειας  4-1
28-12-13
15.00μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Σπάρτακος Γραικοχωρίου Παραποτάμου  5-1
28-12-13
15.00μ.μ.
ΑΟ Πλαταριάς - Θύαμις Καστρίου Πλαταριάς  2-2

15η αγωνιστική (Θύαμις Καστρίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 4-1-14
15.15μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου  - ΑΕΝ. Σελεύκειας Γαρδικίου  4-1
4-1-14
15.15μ.μ.
Σπάρτακος Γραικοχωρίου - Σούλι Παραμυθιάς Ν. Σελεύκειας  0-3
4-1-14
15.15μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Άρης Φιλιατών Παραποτάμου  2-3
4-1-14
15.15μ.μ.
Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - Αστέρας Παραποτάμου Μαργαριτίου  1-6
5-1-14
15.15μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - ΑΟ Πλαταριάς Ν. Σελεύκειας 2-0

16η αγωνιστική (Πας Λαδοχωρίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

11-1-14
15.30μ.μ.
Σπάρτακος Γραικοχωρίου - Δόξα Γαρδικίου  Ν. Σελεύκειας 0-8
11-1-14
15.30μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - ΑΟ Πλαταριάς Παραποτάμου 5-0
11-1-14
15.30μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας Παραμυθιάς 5-0
12-1-14
15.30μ.μ.
  Άρης Φιλιατών - Θύαμις Καστρίου Φιλιατών  2-2
12-1-14
15.30μ.μ.
ΑΕΝ. Σελεύκειας - Α.Ε Λαμπανίτσας  Ν. Σελεύκειας 1-5

17η αγωνιστική (Αστέρας Παραποτάμου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

18-1-14
15.30μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου - Α.Ε Λαμπανίτσας  Γαρδικίου 3-0
18-1-14
15.30μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Άρης Φιλιατών Ν. Σελεύκειας 0-0
18-1-14
15.30μ.μ.
ΑΟ Πλαταριάς - Σούλι Παραμυθιάς Πλαταριάς 1-6
19-1-14
15.30μ.μ.
Θύαμις Καστρίου - ΑΕΝ. Σελεύκειας Φιλιατών 3-1
19-1-14
15.30μ.μ.
Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - Σπάρτακος Γραικοχωρίου Ν. Σελεύκειας  1-1

18η αγωνιστική (Σούλι Παραμυθιάς ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

25-1-14
15.30μ.μ.
Φορτούνα Αγίας Μαρίνας -  Δόξα Γαρδικίου  Μαργαριτίου 0-4
25-1-14
15.30μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Θύαμις Καστρίου  Παραποτάμου 0-3
25-1-14
15.30μ.μ.
  Άρης Φιλιατών - Αστέρας Παραποτάμου  Φιλιατών 0-2
25-1-14
15.30μ.μ.
ΑΕΝ. Σελεύκειας - Πας Λαδοχωρίου Ν. Σελεύκειας 0-3
26-1-14
15.30μ.μ.
Σπάρτακος Γραικοχωρίου - ΑΟ Πλαταριάς  Σελεύκειας 1-6

19η αγωνιστική (Σπάρτακος Γραικοχωρίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

1-2-14
15.30μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Α.Ε Λαμπανίτσας  Ν. Σελεύκειας 2-1
1-2-14
15.30μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - ΑΕΝ. Σελεύκειας Παραποτάμου 4-0
1-2-14
15.30μ.μ.
Άρης Φιλιατών  - Σούλι Παραμυθιάς  Φιλιατών 1-4
1-2-14
15.30μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου - Θύαμις Καστρίου Γαρδικίου 5-1
1-2-14
15.30μ.μ.
ΑΟ Πλαταριάς - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας Πλαταριάς 2-1

20η αγωνιστική (Φορτούνα Αγίας Μαρίνας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

8-2-14
15.30μ.μ.
ΑΟ Πλαταριάς - Δόξα Γαρδικίου Πλαταριάς 0-3
8-2-14
15.30μ.μ.
  ΑΕΝ. Σελεύκειας - Σούλι Παραμυθιάς  Ν. Σελεύκειας 1-4
8-2-14
15.30μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Αστέρας Παραποτάμου Παραποτάμου  0-3
9-2-14
15.30μ.μ.
Σπάρτακος Γραικοχωρίου - Άρης Φιλιατών  Ν. Σελεύκειας 3-5
9-2-14
15.30μ.μ.
Θύαμις Καστρίου - Πας Λαδοχωρίου Φιλιατών 0-2

21η αγωνιστική (ΑΟ Πλαταριάς ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

15-2-14
15.45μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου - Πας Λαδοχωρίου Γαρδικίου 1-0
15-2-14
15.45μ.μ.
Άρης Φιλιατών - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας  Φιλιατών 3-1
15-2-14
15.45μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Α.Ε Λαμπανίτσας  Παραμυθιάς 7-0
15-2-14
15.45μ.μ.
  Αστέρας Παραποτάμου - Θύαμις Καστρίου  Παραποτάμου 4-0
15-2-14
15.45μ.μ.
ΑΕΝ. Σελεύκειας - Σπάρτακος Γραικοχωρίου  Ν. Σελεύκειας 4-2

22η αγωνιστική (Δόξα Γαρδικίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

22-2-14
16.00μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου - Αστέρας Παραποτάμου  Ν. Σελεύκειας 5-0
22-2-14
16.00μ.μ.
ΑΟ Πλαταριάς -  Άρης Φιλιατών Πλαταριάς 2-4
22-2-14
16.00μ.μ.
Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - ΑΕΝ. Σελεύκειας Μαργαριτίου 1-0
22-2-14
16.00μ.μ.
Θύαμις Καστρίου  - Σούλι Παραμυθιάς  Φιλιατών 1-2
22-2-14
16.00μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Σπάρτακος Γραικοχωρίου Παραποτάμου 4-0

 Α ΓΥΡΟΣ

1η αγωνιστική (Άρης Φιλιατών ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

28-9-13
16.30μ.μ.
Σούλι Παραμυθιάς - Πας Λαδοχωρίου
Παραμυθιάς 2-1
28-9-13
16.30μ.μ.
Δόξα Γαρδικίου - Αστέρας Παραποτάμου
Γαρδικίου
3-2
28-9-13
16.30μ.μ.
ΑΕΝ. Σελεύκειας - ΑΟ Πλαταριάς
 Ν. Σελεύκειας
9-3
28-9-13
16.30μ.μ.
Α.Ε Λαμπανίτσας - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας
Παραποτάμου
2-0
29-9-13
16.30μ.μ.
Σπάρτακος Γραικοχωρίου - Θύαμις Καστρίου
 Ν. Σελεύκειας
1-4

2η αγωνιστική (ΑΕΝ. Σελεύκειας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

5-10-13
16.30μ.μ.
Άρης Φιλιατών - Δόξα Γαρδικίου Φιλιατών 1-4
5-10-13
16.30μ.μ.
Αστέρας Παραποτάμου - Σούλι Παραμυθιάς Παραποτάμου 2-2
5-10-13
16.30μ.μ.
Πας Λαδοχωρίου -  Σπάρτακος Γραικοχωρίου  Ν. Σελεύκειας 2-1
5-10-13
16.30μ.μ.
ΑΟ Πλαταριάς - Α.Ε Λαμπανίτσας Πλαταριάς 0-2
6-10-13
16.30μ.μ.
Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - Θύαμις Καστρίου Ν. Σελεύκειας 0-2

3η αγωνιστική (Α.Ε.Λαμπανίτσας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

12-10-13  16.30μ.μ. Δόξα Γαρδικίου - Σούλι Παραμυθιάς  Γαρδικίου 2-0
12-10-13  16.30μ.μ. ΑΕΝ. Σελεύκειας -  Άρης Φιλιατών  Ν. Σελεύκειας 1-1
12-10-13  16.30μ.μ.   Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - Πας Λαδοχωρίου  Μαργαριτίου 2-1
13-10-13 16.30μ.μ.   Σπάρτακος Γραικοχωρίου - Αστέρας Παραποτάμου   Ν. Σελεύκειας 0-6
13-10-13  16.30μ.μ. Θύαμις Καστρίου - ΑΟ Πλαταριάς Φιλιατών 3-0

4η αγωνιστική (Θύαμις Καστρίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 19-10-13 16.00μ.μ.   ΑΕΝ. Σελεύκειας - Δόξα Γαρδικίου  Ν. Σελεύκειας 0-3
 19-10-13  16.00μ.μ. Σούλι Παραμυθιάς -  Σπάρτακος Γραικοχωρίου Παραμυθιάς 2-0
 19-10-13  16.00μ.μ. Άρης Φιλιατών -  Α.Ε Λαμπανίτσας Φιλιατών  0-2
 19-10-13  16.00μ.μ. Αστέρας Παραποτάμου - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας Παραποτάμου 3-0
 19-10-13  16.00μ.μ. ΑΟ Πλαταριάς -  Πας Λαδοχωρίου  Πλαταριάς 1-2

5η αγωνιστική (Πας Λαδοχωρίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 26-10-13 16.00μ.μ. Δόξα Γαρδικίου - Σπάρτακος Γραικοχωρίου  Γαρδικίου 4-0
 26-10-13  16.00μ.μ. Α.Ε Λαμπανίτσας - ΑΕΝ. Σελεύκειας  Παραποτάμου 3-1
 26-10-13  16.00μ.μ. Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - Σούλι Παραμυθιάς  Ν. Σελεύκειας 0-7
 26-10-13  16.00μ.μ.   ΑΟ Πλαταριάς - Αστέρας Παραποτάμου Πλαταριάς 3-4
 27-10-13 15.00μ.μ.   Θύαμις Καστρίου - Άρης Φιλιατών Φιλιατών   1-1

6η αγωνιστική (Αστέρας Παραποτάμου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

2-11-13 15.00μ.μ.    Α.Ε Λαμπανίτσας - Δόξα Γαρδικίου  Παραποτάμου 2-1
2-11-13  15.00μ.μ.    ΑΕΝ. Σελεύκειας - Θύαμις Καστρίου Ν. Σελεύκειας 4-3
2-11-13 15.00μ.μ.   Σούλι Παραμυθιάς - ΑΟ Πλαταριάς Παραμυθιάς 8-1
 2-11-13  15.00μ.μ.    Άρης Φιλιατών - Πας Λαδοχωρίου Φιλιατών 2-3
 3-11-13 15.00μ.μ.  Σπάρτακος Γραικοχωρίου - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας Ν. Σελεύκειας  1-0

7η αγωνιστική (Σούλι Παραμυθιάς ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 9-11-13 15.00μ.μ. Δόξα Γαρδικίου - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας    Γαρδικίου 4-0
 9-11-13  15.00μ.μ. Θύαμις Καστρίου  Α.Ε Λαμπανίτσας  Φιλιατών 2-1
 9-11-13 15.00μ.μ. ΑΟ Πλαταριάς -  Σπάρτακος Γραικοχωρίου  Πλαταριάς 1-1
 9-11-13 15.00μ.μ.   Πας Λαδοχωρίου - ΑΕΝ. Σελεύκειας Ν. Σελεύκειας 4-1
 9-11-13 15.00μ.μ. Αστέρας Παραποτάμου - Άρης Φιλιατών  Παραποτάμου 2-1

8η αγωνιστική (Σπάρτακος Γραικοχωρίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

16-11-13 15.00μ.μ.  Α.Ε Λαμπανίτσας -  Πας Λαδοχωρίου  Παραποτάμου 0-4
 16-11-13 15.00μ.μ.  ΑΕΝ. Σελεύκειας - Αστέρας Παραποτάμου   Ν. Σελεύκειας 1-3
 16-11-13  15.00μ.μ.   Σούλι Παραμυθιάς - Άρης Φιλιατών  Παραμυθιάς 5-3
 17-11-13  15.00μ.μ. Θύαμις Καστρίου - Δόξα Γαρδικίου Φιλιατών 0-0
 17-11-13  15.00μ.μ.   Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - ΑΟ Πλαταριάς Ν. Σελεύκειας 2-1

9η αγωνιστική (Φορτούνα Αγίας Μαρίνας ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 23-11-13 15.00μ.μ.  Δόξα Γαρδικίου - ΑΟ Πλαταριάς Γαρδικίου 9-1
23-11-13 15.00μ.μ. Πας Λαδοχωρίου - Θύαμις Καστρίου  Ν. Σελεύκειας 1-0
 23-11-13 15.00μ.μ.    Αστέρας Παραποτάμου - Α.Ε Λαμπανίτσας Παραποτάμου  4-2
 23-11-13 15.00μ.μ.   Άρης Φιλιατών - Σπάρτακος Γραικοχωρίου  Φιλιατών  1-2
23-11-13 15.00μ.μ.    Σούλι Παραμυθιάς - ΑΕΝ. Σελεύκειας  Παραμυθιάς 1-1

10η αγωνιστική (ΑΟ Πλαταριάς ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 30-11-13 15.00μ.μ. Πας Λαδοχωρίου - Δόξα Γαρδικίου  Ν. Σελεύκειας 3-4
 30-11-13 15.00μ.μ. Φορτούνα Αγίας Μαρίνας - Άρης Φιλιατών  Μαργαριτίου  1-0
30-11-13  15.00μ.μ.   Α.Ε Λαμπανίτσας - Σούλι Παραμυθιάς  Παραποτάμου  0-3
 1-12-13  15.00μ.μ.   Θύαμις Καστρίου - Αστέρας Παραποτάμου  Φιλιατών  2-3
 1-12-13  15.00μ.μ.   Σπάρτακος Γραικοχωρίου - ΑΕΝ. Σελεύκειας  Ν. Σελεύκειας 1-6

11η αγωνιστική (Δόξα Γαρδικίου ΡΕΠΟ)

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 7-12-13  15.00μ.μ. Αστέρας Παραποτάμου - Πας Λαδοχωρίου Παραποτάμου  1-1
 7-12-13 15.00μ.μ.   Άρης Φιλιατών - ΑΟ Πλαταριάς Φιλιατών   1-0
 7-12-13  15.00μ.μ. ΑΕΝ. Σελεύκειας - Φορτούνα Αγίας Μαρίνας   Ν. Σελεύκειας 4-0
 8-12-13  15.00μ.μ.   Σούλι Παραμυθιάς - Θύαμις Καστρίου  Παραμυθιάς  2-5
 8-12-13 15.00μ.μ.   Σπάρτακος Γραικοχωρίου - Α.Ε Λαμπανίτσας  Ν. Σελεύκειας 1-3

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

 15-5-14
Σκορ
30η Αγ.

Οικονόμος Τσαριτσάνης
3-0
Θεσπρωτός
  ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

Bαθμολογία 2013-14
ΤΕΛΙΚΗ
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
ΑΕΛ 30 73
2.
Οικονόμος 30 61
3.
Καμπανιακός 30 55
4.
Κοζάνη 30 54
5.
Εθνικός Φιλ. 30 52
6.
Πυρσός 30 52
7.
Θεσπρωτός 30 51
8.
Καστοριά 30 51
9.
Δόξα Πενταλ. 30 49
10.
Οδ. Κορδελιού 30 44
11.
Δόξα Κραν. 30 37
12.
Πρέβεζα 30 30
13.
Κάστωρ 30 24
14.
Κεραυνός Θεσ. 30 23
15.
Όλυμπος Κερκ. 30 17
16.
Τηλυκράτης 30 0

Scorers Γ' Εθνικης

(Τελική Κατάταξη 2013/14)

1.Στεφανίδης 22
2. Κωστούλας 
21
3.  Παναγιωτόπουλος
19
4. Γκούρτσας 
17
5. Σιδέρης 
15
6. Μπλέντι 
12
7. Παππάς Δ.
11

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 Σεζόν 2014-15
Σκορ
1η Αγ.
Home    Away      
  ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
Α΄ ΓΥΡΟΣ
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
     
2.
     
3.
     
4.
     
5.
     
6.
     
7.
     
8.
     
9.
     
10.
     
11.
     

top Scorers Α1

(Τελική κατάταξη 2013/14)

1. Αναστασίου 35
2. Ρίζος 26
3. Γιαννακός 
24
4. Kωνσταντίνου Βασ. 19
-.  Γκέκας 19

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 Σεζόν 2014-15
Σκορ
1η Αγ.
Home    Away      
  ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
Α΄ ΓΥΡΟΣ
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
     
2.
     
3.
     
4.
     
5.
     
6.
     

Top Scorers Α2

(Kατάταξη 2014/15)

1.   
2.   
3
 
4. .  
5.  

 

ΑΣ.ΠΕ ΕΡΜΗΣ 2014-15


Α2 ΑΝΔΡΩΝ

  • Ο Ερμής παρέμεινε στην Α2 κατηγορία.
Bαθμολογία 2014-15
Βόρειος Όμιλος
  Ομάδα Αγ. Βαθμοί
1.
     
2.
     
3.
     
4.
     

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ

Τελευταία αγωνιστική
  • Γαρδίκι 2-6 Φλαμούλι
  • Ανατολή 0-0 Σιναράδες

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ

Βαθμολογία 2013-14
ΤΕΛΙΚΗ
  Ομάδα Αγ. Βαθμοί
1.
ΑΟ Φλαμούλι 6 13
2.
ΑΟ Σιναράδων 6 11
3.
ΑΟ Ανατολής 6 7
4.
Δόξα Γαρδικίου 6 1

ABOUT BASKETBALL


Α' AΝΔΡΩΝ

  • Ο ΠΡΩΤΕΑΣ ΥΠΟΒΙΒΑΣΤΗΚΕ
    ΣΤΗΝ Β AΝΔΡΩΝ
  • Η ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ
    ΣΤΗΝ Α AΝΔΡΩΝ


Β' AΝΔΡΩΝ

Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ
ΣΤΗ Α1 AΝΔΡΩΝ