ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Grid List

Στην επανάληψη το Λαδοχώρι κατέβαλε με 4-1 (1-1 ημίχρονο) την Λαμπανίτσα και πέρασε στην 8άδα.

Πρόκριση για τον Άρη Πέρδικας, 5-1 μέσα στο Ασπροκκλήσι.

Διπλοί θα είναι οι αγώνες της φάσης των "8" του Κυπέλλου Θεσπρωτίας.

Δείτε τι έγινε στους σημερινούς αγώνες της φάσης των "16" του Κυπέλλου Θεσπρωτίας.

Σήμερα στις 14:45 οι αγώνες για το Κύπελλο Θεσπρωτίας.

Η κατάταξη των σκόρερς της Α1 μετά από 7 αγωνιστικές.

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία της Α1 μετά την απόφαση της ΕΠΣ.

Ο Άρης Μαργαριτίου τιμωρήθηκε για τον αγώνα του Παραποτάμου που δεν τελείωσε ποτέ.

Σε ένα πολύ δυνατό αγώνα την Κυριακή το απόγευμα στο γήπεδο της Μαζαρακιάς, ο Α.Ο.Μ. νίκησε με το αγγλικό σκορ 6-2 την ομάδα της Αγ. Μαρίνας.

2 στα 2 για το Παιδικό της Νέας Σελεύκειας...

Στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής στο παιδικό πρωτάθλημα, έπαιξαν στο γήπεδο Παραμυθιάς  το Σούλι  και ο Αστέρας.

Επίδειξη δύναμης έκανε χθες στο γήπεδο Καστρίου η ομάδα junior της ΑΕΝΣ...

Βόλτα στα γήπεδα του 2ου ομίλου.

Τα στιγμιότυπα από τη σημερινή ήττα του Θεσπρωτού.

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για τον Ποσειδώνα που επιβλήθηκε με 3-1 της Λαμπανίτσας.

Την δεύτερη  τους νίκη στο πρωτάθλημα πέτυχαν  τα Σύβοτα  που επικράτησαν με 2-0...

Δεν κατάφερε να πάρει κάτι από το παιχνίδι της Λευκάδας ο Θεσπρωτός.

Το τρίτο ημίχρονο από το παιχνίδι Τηυλυκράτης - Θεσπρωτός:

Κάνοντας επίδειξη δύναμης o Άρης Πέρδικας «σκόρπισε » τον Ατρόμητο Σαγιάδας με 7-0...

Θριαμβεύτρια η Παραμυθιά στο ντέρμπι με το Γαρδίκι.

Δείτε τα αποτελέσματα στα παιχνίδια που μόλις τελείωσαν.

Για την 3η αγωνιστική στο παιδικό πρωτάθλημα σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

Άνετο πέρασμα για την Α.Ε.Ν.Σ. απο το Καρβουνάρι.

Ο Άρης είχε τις ευκαιρίες, ο Θύαμις πήρε τους τρεις βαθμούς. Δείτε το βίντεο με τα στιγμιότυπα.

ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΟ ΣΕΑΣ

ΙΑΤΡΙΚΑ & ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΕΙΔΗ

ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΥΓΩΝ ΝΤΡΙΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Sport Cafe Τσεβάς

ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΕΠΙΠΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

Υποστηρικτές

 

  1. Γ' ΕΘΝΙΚΗ
  2. Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  3. Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Ομάδες
Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Πόντοι
1
Διαγόρας Σεβαστής
Διαγόρας Σεβαστής 11 9 1 1 28
2
Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Λάρισας 11 9 0 2 27
3
Ολυμπιακός Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου 11 7 3 1 24
4
Νίκη Βόλου
Νίκη Βόλου 11 7 2 2 23
5
Πύδνα Κίτρους
Πύδνα Κίτρους 11 6 3 2 21
6
Τηλυκράτης 2014
Τηλυκράτης 2014 11 5 3 3 18
7
Α.Ε. Καραϊσκάκης
Α.Ε. Καραϊσκάκης 11 4 6 1 18
8
Ρήγας Φεραίος
Ρήγας Φεραίος 11 4 2 5 14
9
Εθνικός Φιλιππιάδας
Εθνικός Φιλιππιάδας 11 2 6 3 12
10
Πιερικός
Πιερικός 11 2 5 4 11
11
Θεσπρωτός
Θεσπρωτός 11 2 3 6 9
12
Αστέρας Πετριτή
Αστέρας Πετριτή 10 2 2 6 8
13
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 11 2 2 7 8
14
Αμβρακία Κωστακιών
Αμβρακία Κωστακιών 11 2 1 8 7
15
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 11 1 3 7 6
16
Ένωση Ιστιαίας
Ένωση Ιστιαίας 10 1 2 7 5
Ομάδες
Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Πόντοι
1
Θύαμις Καστρίου
Θύαμις Καστρίου 7 7 0 0 21
2
Σούλι Παραμυθιάς
Σούλι Παραμυθιάς 7 5 1 1 16
3
Αστέρας Παραποτάμου
Αστέρας Παραποτάμου 6 5 1 0 16
4
Άρης Μαργαριτίου
Άρης Μαργαριτίου 6 5 0 1 12
5
Α.Ε. Νέα Σελεύκεια
Α.Ε. Νέα Σελεύκεια 6 3 0 3 9
6
Δόξα Γαρδικίου
Δόξα Γαρδικίου 7 3 0 4 9
7
ΑΟ Προδρομίου
ΑΟ Προδρομίου 6 3 0 3 9
8
Άρης Φιλιατών
Άρης Φιλιατών 7 2 0 5 6
9
ΠΑΣ Λαδοχωρίου
ΠΑΣ Λαδοχωρίου 6 1 0 5 3
10
Σπάρτακος Γραικοχωρίου
Σπάρτακος Γραικοχωρίου 6 0 0 6 0
11
Θύελλα Γκρίκας/Ψάκας
Θύελλα Γκρίκας/Ψάκας 6 0 0 6 0

ΑΛΛΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

Grid List

Νίκη με 30 πόντους διαφορά πέτυχε μέσα στην Ηγουμενίτσα ο Σ.Κ. Ιωάννινα.

Η Αναγέννηση Άρτας κέρδισε τον Ερμή κι έμεινε μόνη πρώτη στη Β΄Εθνική.

 

ΚΑΙΡΟΣ

Provoli Διαφημιστική

ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK